Мастер-Групп

Нам довіряють

Історія «КрАЗу» — це довгий і важкий шлях до автозаводу світового рівня. Підприємство за весь період свого існування, починаючи з 1945 року, тричі змінювало характер виробництва. Але, незважаючи на часту реорганізацію, «КрАЗ» — одне з небагатьох підприємств в країні, якому вдалося увійти до десятки лідерів автомобілебудування.
Компанія "Торгово-будівельний дім" ОЛДІ "була створена в 1994 році. На сьогодні мережа налічує 6 будівельних гіпермаркетів, які розташовані 4-х містах України. Всі магазини мережі працюють за єдиними стандартами високої якості обслуговування клієнтів. У мережі представлені товарні категорії від загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів, до посуду та товарів для відпочинку.
"ОМАХ Центр" - потужна мережа будівельних супермаркетів на Житомирщині. В асортименті представлені інструменти, як побутового класу для домашнього використання, так і інструменти для виробничих цілей.
ДП Антонов, історія якого нараховує близько 70 років, нині є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного літального апарата - від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва й післяпродажного обслуговування.
Компанія "Центроинструмент" заснована в 2000-му році. Політика компанії – забезпечення ринку інструментом високої якості за умови розумної і прийнятної ціни. Популярність ручного і садового інструменту перетнула кордони, зробивши бренд "Центроинструмент" одним з найпопулярніших у Східній Європі.
Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.
Інтернет-магазин Rozetka.ua ™ вже багато років є найбільш популярним магазином електроніки і побутової техніки в Україні. Ресурс в середньому відвідують близько 1 000 000 людей за добу. На віртуальних полицях магазину продається близько 145 000 товарів.
Мережа складів-магазинів будівельних матеріалів ЧФ "Анжіо" - це 12 філій, розташованих по Києву та Київській області. Робота в форматі "склад-магазин" дозволяє мережі магазинів Анжіо успішно конкурувати в своєму сегменті ринку, а також приділяти особливу увагу потребам і оперативності обслуговування клієнтів.
Компанія "Будмен" - один з лідерів на ринку будівельних матеріалів м.Харкова, яка успішно працює більше 10 років. На сьогоднішній день в Харкові два будівельних гіпермаркету "Будмен"
Миронівський хлібопродукт, лідер українського ринку по виробництву кормів та курятини. MHP має широку географію і представлений в 9 регіонах України. У компанії працює більше 30 000 чоловік на 30 підприємствах.
Сіменс Україна - дочірнє підприємство концерну Сіменс АГ. Один з провідних постачальників обладнання для промисловості, енергетики, транспорту, медицини, автоматизації будівель та міської інфраструктури.
Завод Juco - лідер українського ринку з виробництва ручних інструментів. Продукція має широку представленість в східній Європі. ТМ виробляється на двох заводах, в Україні та Польщі.
Компанія "Альцест" працює на ринку професійного обладнання та інструменту з 1991 року та одним з лідерів на цьому ринку. Сьогодні окрім традиційного інструментального ринку, компанія зайняла гідні позиції на ринках інструменту й обладнання для будівництва і промисловості, агропромислового комплексу, машинобудування та автосервісу, озеленення й догляду за садом, кліматичної та термотехніки.
Інтернет-магазин «Repka.UA» є роздрібним підрозділом ТОВ «Надійний інтернет-магазин». «Repka.UA» є сертифікованим партнером провідних виробників фото- і відеотехніки, портативної електроніки, комп'ютерів та комплектуючих.
Торгова група “АРС-Кераміка” пропонує високий рівень обслуговування та низькі ціни в поєднанні з широким асортиментом, Мережа присутня у 8 містах західної України.
Інтернет-магазин Mobilluck працює на ринку електроніки з 2004 року. За цей час даний ресурс зарекомендував себе як стабільний і надійний магазин, а також завоював велику популярність і заслужений авторитет.
ДТЕК - найбільша приватна енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку і збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом Систем Кепітал Менеджмент (СКМ).
Південно-Західна залізниця є однією з провідних транспортних артерій держави. Біля 20% основних виробничих фондів ‛Укрзалізниці‛ знаходиться у віданні залізниці. Південно-Західна залізниця займає друге місце по обсягу перевезень серед шести залізниць України. В загальному обсязі вантажних перевезень України кожна шоста тонна припадає на частку ПЗЗ.
Мережа магазинів "База Автозвука" займається продажем автоелектроніки та автоаксесуарів оптом і в роздріб. В асортименті магазинів "База Автозвука" постійно присутні високотехнологічні товари та новинки ринку.
Під брендом об'єднані 5 потужних підприємств, які входять до Промислово-будівельної групи «Ковальська». На підприємствах впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, що дозволяє повністю контролювати якість продукції, починаючи з надходження сировини на склад і закінчуючи відвантаженням покупцеві.
ТМ Мілітарист сьогодні, це мережа магазинів в Україні, які крім Airsoft зброї та аксесуарів може запропонувати покупцеві величезний вибір військового, тактичного, спорядження та одягу від найвідоміших світових брендів. В магазинах також представлені товари для військово-історичної реконструкції, одяг для людей які ведуть активний спосіб життя, екіпірування і спорядження для туризму та полювання.
Інтернет-магазин F.ua є одним з лідерів онлайн ринку в Україні. Вибір 430 000 покупців та велика кількість товарів на сайті компаніі дозволяють бути в списку найкращих вже не один рік.
«РОНА» - це потужна мережа будівельних маркетів з високим рівнем корпоративної культури, позитивним іміджем, широкими можливостями і величезним досвідом у сфері реалізації будівельної продукції.
Компанія «ЕЛІТ-Україна» - це великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів та комерційного транспорту. Компанія входить до складу чеської ELIT Group, яка є частиною найбільшого американського постачальника автомобільних запчастин LKQ Corporation.