Toolmarketing Ltd — компанія, яка була заснована в Естонії на початку 2008 року. Її головне завдання полягає в поширенні ручного інструменту, витратних матеріалів для електроінструменту, садового інвентаря та витратних матеріалів для обслуговуючих, будівельних і промислових підприємств.

Протягом 30 років Капро створює найвищу якість  рівнів, нівелірів, інструментів для макета, маркування та вимірювальних інструментів. Компанія відома якісними продуктами, чудовими послугами, додатковою цінністю та передовими розробками. Штаб-квартира Kapro Industries розташована в місті Кадарім, Ізраїль. Дочірнє підприємство компанії «Kapro Tools Inc.», розташоване в м. Лейк Міллс, штат Вісконсін. Виробничі потужності сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001, 14001 та SA8000.

Компанія — офіційний дилер таких знаменитих виробників, як Karcher, Bosch, Stihl, Makita, Интерскол, Sumake, до того ж власний сервісний центр займається обслуговуванням товарів протягом гарантійного терміну і після його закінчення. Величезна кількість різних товарів дозволить вам знайти інструменти і комплектуючі, необхідні для будь-яких цілей.

Вже понад 20 років компанія працює на ринку України, об’єднавши під власною торговою маркою METALVIS найширший асортимент кріпильних виробів. За ці роки клієнти змогли переконатися в тому, що обраний підхід до роботи виявився правильним.

Компанія була заснована в 1998 році і динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів м.Одеси і Одеської області. Основний напрямок роботи — оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва і ремонту. Наша місія — успішна робота по просуванню сучасних та інноваційних матеріалів, зручність при формуванні замовлень, надання послуг, що сприяють згодом поліпшення якості Вашого життя.

ТД Укрсервіс вже 18 років активно працює на ринку продажів в Україні і за її межами, і є іднім з провідних лідерів даної галузі

Якщо ви давно замислюєтеся про ремонт, а при пошуку будівельних матеріалів і інструментів губитеся від різноманітності продукції який представляють магазини в Києві і інших містах України — станьте клієнтом інтернет-магазину profi-trade.kiev.ua. Тут ви зможете придбати якісні будівельні матеріали, і інструменти в українських представництвах нашої мережі в столиці, Житомирі, Миргороді, Рівне та Вінниці, за вигідними цінами.

Група компаній Віст була створена в 1995 р в місті Шостка Сумської області. За такий довгий і успішний період життя, Компанія вже має ряд абсолютно різних, стабільних і перспективних напрямків, і в торгівлі, і в сфері виробництва. Ексклюзивно представляє в Україні 16 торгових марок. Група компаній Віст на ринку ручного будівельного інструменту веде активну товарну політику. Гордість компанії — асортимент понад 4 500 товарів. Продукція задовольнить побажання клієнтів і споживачів абсолютно різних цінових сегментів. Також Компанія Віст приділяє велику увагу і сприяє просуванню якісних товарів національних виробників.

Компанія Profix спеціалізується на поставках ручного інструменту, електроінструменту, промислової хімії, а також робочого одягу та взуття високої якості. Підприємство було засноване 1993 року у Варшаві і швидко стала одним з найбільших дистриб’юторів ручного та електроінструменту в Польщі.

Компанія БУДПОСТАЧ — провідний національний оператор ринку професійного обладнання та інструменту в Україні. Структура діяльності компанії включає оптову торгівлю в сегменті B2B і роздрібні продажі, використовуючи механізм власного Інтернет магазину.

Компанія «Сталекс» була заснована в 1996 році. Основним напрямком діяльності компанії на етапі становлення був оптовий продаж чорного металопрокату найбільших металургійних підприємств України. Грамотний підхід до ведення бізнесу дозволив компанії не тільки завоювати провідні позиції на ринку, а й розвинути нові напрямки діяльності.

Історія «КрАЗу» — це довгий і важкий шлях до автозаводу світового рівня. Підприємство за весь період свого існування, починаючи з 1945 року, тричі змінювало характер виробництва. Але, незважаючи на часту реорганізацію, «КрАЗ» — одне з небагатьох підприємств в країні, якому вдалося увійти до десятки лідерів автомобілебудування.
Компанія "Торгово-будівельний дім" ОЛДІ "була створена в 1994 році. На сьогодні мережа налічує 6 будівельних гіпермаркетів, які розташовані 4-х містах України. Всі магазини мережі працюють за єдиними стандартами високої якості обслуговування клієнтів. У мережі представлені товарні категорії від загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів, до посуду та товарів для відпочинку.
"ОМАХ Центр" - потужна мережа будівельних супермаркетів на Житомирщині. В асортименті представлені інструменти, як побутового класу для домашнього використання, так і інструменти для виробничих цілей.
ДП Антонов, історія якого нараховує близько 70 років, нині є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного літального апарата - від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва й післяпродажного обслуговування.
Компанія "Центроинструмент" заснована в 2000-му році. Політика компанії – забезпечення ринку інструментом високої якості за умови розумної і прийнятної ціни. Популярність ручного і садового інструменту перетнула кордони, зробивши бренд "Центроинструмент" одним з найпопулярніших у Східній Європі.
Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.
Інтернет-магазин Rozetka.ua ™ вже багато років є найбільш популярним магазином електроніки і побутової техніки в Україні. Ресурс в середньому відвідують близько 1 000 000 людей за добу. На віртуальних полицях магазину продається близько 145 000 товарів.
Мережа складів-магазинів будівельних матеріалів ЧФ "Анжіо" - це 12 філій, розташованих по Києву та Київській області. Робота в форматі "склад-магазин" дозволяє мережі магазинів Анжіо успішно конкурувати в своєму сегменті ринку, а також приділяти особливу увагу потребам і оперативності обслуговування клієнтів.
Компанія "Будмен" - один з лідерів на ринку будівельних матеріалів м.Харкова, яка успішно працює більше 10 років. На сьогоднішній день в Харкові два будівельних гіпермаркету "Будмен"
Миронівський хлібопродукт, лідер українського ринку по виробництву кормів та курятини. MHP має широку географію і представлений в 9 регіонах України. У компанії працює більше 30 000 чоловік на 30 підприємствах.
Сіменс Україна - дочірнє підприємство концерну Сіменс АГ. Один з провідних постачальників обладнання для промисловості, енергетики, транспорту, медицини, автоматизації будівель та міської інфраструктури.
Завод Juco - лідер українського ринку з виробництва ручних інструментів. Продукція має широку представленість в східній Європі. ТМ виробляється на двох заводах, в Україні та Польщі.
Компанія "Альцест" працює на ринку професійного обладнання та інструменту з 1991 року та одним з лідерів на цьому ринку. Сьогодні окрім традиційного інструментального ринку, компанія зайняла гідні позиції на ринках інструменту й обладнання для будівництва і промисловості, агропромислового комплексу, машинобудування та автосервісу, озеленення й догляду за садом, кліматичної та термотехніки.
Інтернет-магазин «Repka.UA» є роздрібним підрозділом ТОВ «Надійний інтернет-магазин». «Repka.UA» є сертифікованим партнером провідних виробників фото- і відеотехніки, портативної електроніки, комп'ютерів та комплектуючих.
Торгова група “АРС-Кераміка” пропонує високий рівень обслуговування та низькі ціни в поєднанні з широким асортиментом, Мережа присутня у 8 містах західної України.
Інтернет-магазин Mobilluck працює на ринку електроніки з 2004 року. За цей час даний ресурс зарекомендував себе як стабільний і надійний магазин, а також завоював велику популярність і заслужений авторитет.
ДТЕК - найбільша приватна енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку і збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом Систем Кепітал Менеджмент (СКМ).
Південно-Західна залізниця є однією з провідних транспортних артерій держави. Біля 20% основних виробничих фондів ‛Укрзалізниці‛ знаходиться у віданні залізниці. Південно-Західна залізниця займає друге місце по обсягу перевезень серед шести залізниць України. В загальному обсязі вантажних перевезень України кожна шоста тонна припадає на частку ПЗЗ.
Мережа магазинів "База Автозвука" займається продажем автоелектроніки та автоаксесуарів оптом і в роздріб. В асортименті магазинів "База Автозвука" постійно присутні високотехнологічні товари та новинки ринку.
Під брендом об'єднані 5 потужних підприємств, які входять до Промислово-будівельної групи «Ковальська». На підприємствах впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, що дозволяє повністю контролювати якість продукції, починаючи з надходження сировини на склад і закінчуючи відвантаженням покупцеві.
ТМ Мілітарист сьогодні, це мережа магазинів в Україні, які крім Airsoft зброї та аксесуарів може запропонувати покупцеві величезний вибір військового, тактичного, спорядження та одягу від найвідоміших світових брендів. В магазинах також представлені товари для військово-історичної реконструкції, одяг для людей які ведуть активний спосіб життя, екіпірування і спорядження для туризму та полювання.
Інтернет-магазин F.ua є одним з лідерів онлайн ринку в Україні. Вибір 430 000 покупців та велика кількість товарів на сайті компаніі дозволяють бути в списку найкращих вже не один рік.
«РОНА» - це потужна мережа будівельних маркетів з високим рівнем корпоративної культури, позитивним іміджем, широкими можливостями і величезним досвідом у сфері реалізації будівельної продукції.
Компанія «ЕЛІТ-Україна» - це великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів та комерційного транспорту. Компанія входить до складу чеської ELIT Group, яка є частиною найбільшого американського постачальника автомобільних запчастин LKQ Corporation.