“Мастер-Групп” на жеребкуванні ХV ювілейного Кубку будівельників

В Будинку футболу відбулося жеребкування ХV ювілейного Кубку будівельників. Компанія “Мастер-Групп” в статусі інтернет-партнера Кубку представила бренди KAPRO та подарунки від інтернет-магазину MaxBox

Жеребкування провели амбасадор Кубку будівельників Європи 2019, легенда українського футболу Олександр Шовковський та володарка титулу Міс Україна 2017 Поліна Ткач.

Нагадаємо, що 15-16 вересня 2018 на території Міста Спорту в Гідропарку пройде XV Кубок бідівельників України. В ювілейному та найбільшому чемпіонаті за всю історію будівельних турнірів планують приймати участь 24 команди.

Презентація компанії KAPRO

5 грудня 2017 року у Київській торгово-промисловій палаті пройшла презентація оновленого асортименту лазерно-вимірювальної техніки світового лідера KAPRO Industries Ltd (Ізраїль). Компанія «Мастер-групп» організовувала даний захід задля представлення увазі усіх зацікавлених унікальних патентів та найбільш інноваційних інструментів галузі, можливості поспілкуватися та отримати вичерпні відповіді безпосередньо від виробника.

Kapro Industries Ltd є глобальним розробником та виробником ручного інструменту для професійних та DIY-ринків. Компанія концентрується в першу чергу на лазерних рівнях та засобах маркування.

Кубок будівельників України — Бєлгіпс 2017

23 та 24 вересня 2017 року на стадіоні імені Баннікова в Києві відбувся ХІII Осінній Кубок будівельників України  — Бєлгіпс 2017. Захід відбувся під егідою ФАБУ та ФФУ.

Компанія дебютувала в змаганнях, висунувши для участі власну команду. На протязі двох днів гравці «Мастер-групп» виборювали перемогу, але, нажаль, вдача не була на нашому боці.

Всі ігри матчу проходили на високому професійному рівні. Команди, що також приймали участь: «Епіцентр КЗ», «Агромат», «ПБГ Ковальська», «Метробуд» та інші.

IMG-1958

Підтримка матчу Україна-Білорусь

24 липня 2017 року на стадіоні Оболонь в Києві відбувся історичний матч між Національною збірною будівельників України та Збірною будівельників Білорусії. Організатором заходу виступила Футбольна асоціація будівельників України. Компанія «Мастер-групп» стала спонсором заходу, надавши цінні подарунки ТМ «Ценстроінструмент», що розігрувалися серед вболівальників.Матч закінчився боєвою нічиєю 4-4. Футбол був дуже напруженим. Після першого тайму українські будівельники поступалися з рахунком 1-3. Після перерви знайшли в собі сили та вирівняли гру.

INTERTOOL KIEV 2017

З 1 по 3 березня 2017 року в Київському Міжнародному виставковому центрі проходила виставка INTERTOOL KIEV 2017. Це єдина спеціалізована виставка в Україні, яка присвячена інструментам, дрібним верстатам, кріпленням та матеріалам, призначеним для роботи майстрів, підприємств і побутового використання. Компанія «Мастер-групп» традиційно прийняла участь у заході. Цього разу на нашому стенді був представлений широкий вибір матеріалів та інструментів ТМ «Центроінструмен», «Finland» та «Kapro». Поданий асортимент викликав високу зацікавленість з боку відвідувачів виставки.

5-(2)

Ми – ексклюзивний дистриб’ютор бренду «Центроінструмент» в Україні.

З 1 березня 2017 року Компанія «Мастер-Групп» стала ексклюзивним дистриб’ютором бренду «Центроінструмент» в Україні. Ми раді представити кращий річний і садовий інструмент українському споживачеві. «Центроінструмент» дає змогу з легкістю виконати будь-яку роботу, як на аматорському, так і професійному рівні.

Ще в 2000 році, прийшовши на зміну дешевого і низькоякісного китайського інструменту під європейськими брендами, бренд «Центроінструмент» завоював абсолютну популярність, запропонувавши відмінну якість і максимально зручну конструкцію за розумною і прийнятною ціною. Бренд широко представлений і успішно купується в Східній Європі, Естонії, Латвії та Литві.

До того ж, провівши ребрендинг протягом останніх кількох років, інструмент «Центроінструмент» значно покращився — оновив зовнішній вигляд, став ще більш зручним. Так сьогодні продукція «Центроінструмент» виготовляється з високоякісних матеріалів, має продуману ергономічну конструкцію і яскравий впізнаваний дизайн.

22

Сталева грань 2016

В період з 23.04 по 24.04 2016р. в виставковому центрі Акко Інтернешнл проводився щорічний фестиваль Сталева грань. На виставці були представлені ковані ножі, стародавні обладунки і навіть квіти. У цьому році фестиваль особливий — його присвятили військовим АТО. Великий інтерес відвідувачів викликав стенд нашої компаніі, на якому, традицийно, була представлена популярна українська ТМ GrandWay.

interBuildExpo 2016

interBuildExpo 2016 — найбільший в Україні будівельний форум, який щорічно збирає компанії, що демонструють інноваційні матеріали і технології в галузі будівництва, архітектури та дизайну. Форум проводиться раз на рік, і, починаючи з 1994 року, вважається найбільш масштабною і престижною подією галузі. Традиційно, учасником виставки була і наша компанія. На стенді ТОВ Мастер-групп були представлені українські торгові марки Juco та GrandWay.

 

 

Благодійний турнір «Кубок відкритих сердець»

28 листопада 2015 року, команда ТОВ Мастер-групп взяла участь в традиційному благодійному турнірі з боулінгу  «Кубок відкритих сердець».

Головною метою турніру є збір коштів для забезпечення дітей з особливими потребами можливістю отримувати доступні і якісні послуги в Центрі раннього розвитку. Такий Центр являється унікальним в Україні і єдиним джерелом фінансування є приватний бізнес . Завдяки турніру,  діти від 0 до 8 років можуть отримувати консультації педагогів, логопедів, дефектологів, психологів, відвідувати майстер-класи та групові заняття, а також готуватися до школи і дитячого саду.

«Мастер-Групп» — учасник виставки в МВЦ.

1-4 жовтня наша компанія представляла експозицію у Міжнародному виставковому центрі. Тема виставки «Рибалка, мисливство, туризм». На стенді ТОВ «Мастер-Групп» був представлений новий асортимент — ножі, луки, арбалети, оптика ТМ GrandWay.