Виробництво

ТОВ “Мастер-Групп” не тільки є дистриб'ютором товарів від відомих брендів, а й реалізує продукцію власного виробництва. Наша компанія заснована в 2006 році, і за 18 років своєї діяльності ми увійшли в частку виробництв кількох підприємств, що випускають інструменти, господарські та інші товари. Високу якість продукції ТОВ "Майстер-груп" оцінили найбільші торговельні мережі та підприємства України.

Випуск продукції на підприємствах ТОВ "Майстер-груп" здійснюється з повним дотриманням європейських стандартів якості. Ми проводимо суворий контроль на кожному етапі виробництва. Тому якість – візитна картка будь-яких товарів, виробництва ТОВ "Майстер-груп". 

На наших підприємствах працюють як фахівці з великим досвідом, так і талановиті молоді кадри. Ми використовуємо інноваційні рішення у виробництві і робимо все для того, щоб наші товари були ще більш вигідними для вас, але при цьому ще більш якісними і технологічними. Сучасне обладнання дозволяє нам випускати товари в будь-яких обсягах.

ТОВ "Майстер-груп" здійснює поставки будь-яких партій за привабливими цінами. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте товари відмінної якості.

О КОМПАНІЇ

ТОВ “Майстер-груп” здійснює поставки ручного інструменту для дистриб’юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. ТОВ “Майстер-груп” співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ “Майстер-груп” працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Контактна інформація

Україна, Київ,
вул. Деревообробна, 5