Партнерам

ТОВ "Мастер-Групп" здійснює виробництво та реалізацію інструментів, побутових товарів, виробів для саду та городу та іншої продукції. 

Ми пропонуємо співпрацю компаніям, які займаються виробництвом або продажем товарів. Наша група вже має більше 15 партнерських угод з великими дистриб'юторськими мережами. ТОВ "Мастер-Групп" здійснює поставки товарів як для українських, так і для зарубіжних партнерів.

ТОВ "Мастер-Групп" зацікавлена в розширенні співпраці з компаніями. Ми відкриті для партнерства і готові шукати оптимальні варіанти. Наша компанія завжди готова підібрати найкращі умови для вашого бізнесу. Ми практикуємо індивідуальний підхід для кожного партнера, та відкриті до переговорів. ТОВ "Мастер-Групп" готовий піти і на різноманітні компроміси. Ми розглядаємо абсолютно всі схеми співпраці, щоб вибрати варіант, який влаштує усі сторони. 

Історія ТОВ "Майстер-груп" ведеться з 2006 року, і за цей час нам вдалося сформувати велику мережу партнерів. Ми гарантуємо повне дотримання термінів і обсягів поставок. Робимо спеціальні пропозиції для співпрацюючих з нами компаній, щоб співпраця з ТОВ "Майстер-груп" було максимально вигідним і зручним для вас.

О КОМПАНІЇ

ТОВ “Майстер-груп” здійснює поставки ручного інструменту для дистриб’юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. ТОВ “Майстер-груп” співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ “Майстер-груп” працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Контактна інформація

Україна, Київ,
вул. Деревообробна, 5