Бізнес в Україні

ТОВ “Майстер-груп” – це великий виробник інструментів і товарів господарського призначення в Україні. Ми працюємо не тільки на внутрішньому ринку, але також здійснюємо поставки і на експорт, у різні країни. Також “Мастер-Групп” займається і імпортом товарів із зарубіжних країн. Наші товари реалізують найбільші мережі дистриб’юторів України. 

Експорт

“Майстер-груп” – компанія, яка поставляє високоякісну продукцію на європейські ринки.

Ми розвиваємо відразу кілька напрямків експорту. Одне з них спеціалізується на виробництві інструментів для ремонту і садового інструменту – кліщі, ножиці, викрутки, живці, кувалди, сокири, лопати, кирки і т.д.

Інше – на товарах для саду та городу. Підприємства виробляє продукцію з листової і оцинкованої сталі. Відра, оцинковані баки, тази, ванни, корита, садовий декор та інше.

Є й інші напрямки, наприклад, у нас багато продукції з металу і дерева – щітки та мітли для асфальту, бруківки, килимів.

Імпорт

ТОВ “Майстер-груп” є одним з найбільших імпортерів інструментів і господарських товарів. Ми поставляємо в Україну товари від перевірених світових брендів, таких як:

 • “Капро”;
 • “Центроинструмент”;
 • “Финланд”;
 • “Юко”;
 • “Таджима”;
 • “Віра”;
 • “Крафтика”;
 • “Профікс” і т. д.
JUCO

Завод Juco – лідер українського ринку з виробництва ручних інструментів. Продукція має широку представленість в східній Європі. ТМ виробляється на двох заводах, в Україні та Польщі.

ЦЕНТРОИНСТРУМЕНТ

Компанія “Центроинструмент” заснована в 2000-му році. Політика компанії – забезпечення ринку інструментом високої якості за умови розумної і прийнятної ціни. Популярність ручного і садового інструменту перетнула кордони, зробивши бренд “Центроинструмент” одним з найпопулярніших у Східній Європі.

KAPRO

Протягом 30 років, Kapro виробляє високоякісні будівельні рівні, лазери, інструменти для маркування, розмітки і вимірювання. Ми придбали репутацію самого сміливого новатора в цій області, і визнані в усьому світі за високу якість, чудовий сервіс, додаткову цінність і сучасний дизайн наших іструментів.

PROFIX

У компанії працює 250 чоловік і є одним з найбільших дистрибуторів інструментів та електроінструментів у Польщі. Відповідальний за весь процес купівлі товарів від виробників. Він керує та організовує торговельну мережу, виробляє під своїми власними марками, здійснює логістичні послуги, виконує заплановані маркетингові заходи. Промікс пропонує своїм клієнтам спільні маркетингові зусилля. PROFIX пропонує високоякісні інструменти PROLINE, MEGA, електроінструменти для професіоналів та любителів, а також продукти безпеки від марки Lahti PRO, що поєднує в собі безпеку та сучасний, модний дизайн.

МЕТИД

Основний вид діяльності приватного підприємства «Метид» – виробництво і реалізація оцинкованого посуду і садово-городнього інвентарю, а також реалізація господарсько-побутових товарів. Виробництво оцинкованого посуду і садово-городнього інвентарю.

CRAWTICO

Фірма є визнаним виробником широкого спектру щіток і мітел європейських зразків. Екологічно чиста сировина, оптимальна ціна та висока якість продукції – основні принципи, на які спирається українсько-польський підприємство “Crawtico”. Створено в 2007 році ТОВ “Crawtico” вперше на вітчизняному ринку запропонувало широкий асортимент щіток, мітел для зовнішнього і внутрішнього використання.

ВИСТ

Група компаній Віст була створена в 1995 р в місті Шостка Сумської області. За такий довгий і успішний період життя, Компанія вже має ряд абсолютно різних, стабільних і перспективних напрямків, і в торгівлі, і в сфері виробництва.Ексклюзивно представляючи в Україні 16 торгових марок, Група компаній Віст веде на ринку ручного будівельного інструменту активну товарну політику. Гордість компанії – асортимент понад 4 500 товарів. Продукція, що подаються нами торгових марок, задовольнить запити і побажання клієнтів і споживачів абсолютно різних цінових сегментів. Також Компанія Віст приділяє велику увагу і сприяє просуванню якісних товарів національних виробників.

Всі товари, які поставляються в Україну ТОВ “Мастер-Групп”, мають усі необхідні сертифікати. Тому ми гарантуємо високу якість реалізованої продукції. Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які зарекомендували себе з найкращого боку. 

Дистрибуція

ТОВ “Майстер-груп” співпрацює з найбільшими компаніями, що працюють у сфері виробництва і рітейлу. Нашими клієнтами є такі відомі підприємства і гіпермаркети, як:

 • будівельні гіпермаркети “Епіцентр” та “Нова Лінія”;
 • інтернет-гіпермаркет Rozetka;
 • Будівельні компанії та магазини “Бетон від Ковальської”, “33 кв.Метра”, “Будмен”, “Будпостач”.
 • авіаційний виробник ДП “Антонов” і т. д.

Також до списку наших партнерів входять такі компанії, як “Анжіо”, “Профітрейд”, “Сомик”, “Укрсервіс”, “Сталекс”, “Олді”, “Арскераміка”, “Омакс Центр”, “Альцест”, “Рона Маркет” та інші. 

TOOLMARKETING

Toolmarketing Ltd — компанія, яка була заснована в Естонії на початку 2008 року. Її головне завдання полягає в поширенні ручного інструменту, витратних матеріалів для електроінструменту, садового інвентаря та витратних матеріалів для обслуговуючих, будівельних і промислових підприємств.

KAPRO

Протягом 30 років Капро створює найвищу якість рівнів, нівелірів, інструментів для макета, маркування та вимірювальних інструментів. Компанія відома якісними продуктами, чудовими послугами, додатковою цінністю та передовими розробками. Штаб-квартира Kapro Industries розташована в місті Кадарім, Ізраїль. Дочірнє підприємство компанії «Kapro Tools Inc.», розташоване в м. Лейк Міллс, штат Вісконсін. Виробничі потужності сертифіковані відповідно до стандартів ISO 9001, 14001 та SA8000.

ТРЕЙД-ПЛЮС

Компанія — офіційний дилер таких знаменитих виробників, як Karcher, Bosch, Stihl, Makita, Интерскол, Sumake, до того ж власний сервісний центр займається обслуговуванням товарів протягом гарантійного терміну і після його закінчення. Величезна кількість різних товарів дозволить вам знайти інструменти і комплектуючі, необхідні для будь-яких цілей.

METALVIS

Вже понад 20 років компанія працює на ринку України, об’єднавши під власною торговою маркою METALVIS найширший асортимент кріпильних виробів. За ці роки клієнти змогли переконатися в тому, що обраний підхід до роботи виявився правильним.

СОМиК

Компанія була заснована в 1998 році і динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів м.Одеси і Одеської області. Основний напрямок роботи — оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва і ремонту. Наша місія — успішна робота по просуванню сучасних та інноваційних матеріалів, зручність при формуванні замовлень, надання послуг, що сприяють згодом поліпшення якості Вашого життя.

УКРСЕРВІС

ТД Укрсервіс вже 18 років активно працює на ринку продажів в Україні і за її межами, і є іднім з провідних лідерів даної галузі

PROFITRADE

Якщо ви давно замислюєтеся про ремонт, а при пошуку будівельних матеріалів і інструментів губитеся від різноманітності продукції який представляють магазини в Києві і інших містах України — станьте клієнтом інтернет-магазину profi-trade.kiev.ua. Тут ви зможете придбати якісні будівельні матеріали, і інструменти в українських представництвах нашої мережі в столиці, Житомирі, Миргороді, Рівне та Вінниці, за вигідними цінами.

ВИСТ

Група компаній Віст була створена в 1995 р в місті Шостка Сумської області. За такий довгий і успішний період життя, Компанія вже має ряд абсолютно різних, стабільних і перспективних напрямків, і в торгівлі, і в сфері виробництва. Ексклюзивно представляє в Україні 16 торгових марок. Група компаній Віст на ринку ручного будівельного інструменту веде активну товарну політику. Гордість компанії — асортимент понад 4 500 товарів. Продукція задовольнить побажання клієнтів і споживачів абсолютно різних цінових сегментів. Також Компанія Віст приділяє велику увагу і сприяє просуванню якісних товарів національних виробників.

PROFIX

Компанія Profix спеціалізується на поставках ручного інструменту, електроінструменту, промислової хімії, а також робочого одягу та взуття високої якості. Підприємство було засноване 1993 року у Варшаві і швидко стала одним з найбільших дистриб’юторів ручного та електроінструменту в Польщі.

БУДПОСТАЧ

Компанія БУДПОСТАЧ — провідний національний оператор ринку професійного обладнання та інструменту в Україні. Структура діяльності компанії включає оптову торгівлю в сегменті B2B і роздрібні продажі, використовуючи механізм власного Інтернет магазину.

СТАЛЕКС

Компанія «Сталекс» була заснована в 1996 році. Основним напрямком діяльності компанії на етапі становлення був оптовий продаж чорного металопрокату найбільших металургійних підприємств України. Грамотний підхід до ведення бізнесу дозволив компанії не тільки завоювати провідні позиції на ринку, а й розвинути нові напрямки діяльності.

КРАЗ

сторія «КрАЗу» — це довгий і важкий шлях до автозаводу світового рівня. Підприємство за весь період свого існування, починаючи з 1945 року, тричі змінювало характер виробництва. Але, незважаючи на часту реорганізацію, «КрАЗ» — одне з небагатьох підприємств в країні, якому вдалося увійти до десятки лідерів автомобілебудування.

ОЛДІ

Компанія “Торгово-будівельний дім” ОЛДІ “була створена в 1994 році. На сьогодні мережа налічує 6 будівельних гіпермаркетів, які розташовані 4-х містах України. Всі магазини мережі працюють за єдиними стандартами високої якості обслуговування клієнтів. У мережі представлені товарні категорії від загальнобудівельних та оздоблювальних матеріалів, до посуду та товарів для відпочинку.

ОМАХ ЦЕНТР

“ОМАХ Центр” – потужна мережа будівельних супермаркетів на Житомирщині. В асортименті представлені інструменти, як побутового класу для домашнього використання, так і інструменти для виробничих цілей.

АНТОНОВ

ДП Антонов, історія якого нараховує близько 70 років, нині є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного літального апарата – від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва й післяпродажного обслуговування.

ЦЕНТРОИНСТРУМЕНТ

Компанія “Центроинструмент” заснована в 2000-му році. Політика компанії – забезпечення ринку інструментом високої якості за умови розумної і прийнятної ціни. Популярність ручного і садового інструменту перетнула кордони, зробивши бренд “Центроинструмент” одним з найпопулярніших у Східній Європі.

ЕПІЦЕНТР

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» – лідер з роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

ROZETKA

Інтернет-магазин Rozetka.ua ™ вже багато років є найбільш популярним магазином електроніки і побутової техніки в Україні. Ресурс в середньому відвідують близько 1 000 000 людей за добу. На віртуальних полицях магазину продається близько 145 000 товарів.

АНЖІО

Мережа складів-магазинів будівельних матеріалів ЧФ “Анжіо” – це 12 філій, розташованих по Києву та Київській області. Робота в форматі “склад-магазин” дозволяє мережі магазинів Анжіо успішно конкурувати в своєму сегменті ринку, а також приділяти особливу увагу потребам і оперативності обслуговування клієнтів.

БУДМЕН

Компанія “Будмен” – один з лідерів на ринку будівельних матеріалів м.Харкова, яка успішно працює більше 10 років. На сьогоднішній день в Харкові два будівельних гіпермаркету “Будмен”

МХП

Миронівський хлібопродукт, лідер українського ринку по виробництву кормів та курятини. MHP має широку географію і представлений в 9 регіонах України. У компанії працює більше 30 000 чоловік на 30 підприємствах.

SIEMENS

Сіменс Україна – дочірнє підприємство концерну Сіменс АГ. Один з провідних постачальників обладнання для промисловості, енергетики, транспорту, медицини, автоматизації будівель та міської інфраструктури.

JUCO

Завод Juco – лідер українського ринку з виробництва ручних інструментів. Продукція має широку представленість в східній Європі. ТМ виробляється на двох заводах, в Україні та Польщі.

АЛЬЦЕСТ

Компанія “Альцест” працює на ринку професійного обладнання та інструменту з 1991 року та одним з лідерів на цьому ринку. Сьогодні окрім традиційного інструментального ринку, компанія зайняла гідні позиції на ринках інструменту й обладнання для будівництва і промисловості, агропромислового комплексу, машинобудування та автосервісу, озеленення й догляду за садом, кліматичної та термотехніки.

REPKA.UA

Інтернет-магазин «Repka.UA» є роздрібним підрозділом ТОВ «Надійний інтернет-магазин». «Repka.UA» є сертифікованим партнером провідних виробників фото- і відеотехніки, портативної електроніки, комп’ютерів та комплектуючих.

АРС-КЕРАМІКА

Торгова група “АРС-Кераміка” пропонує високий рівень обслуговування та низькі ціни в поєднанні з широким асортиментом, Мережа присутня у 8 містах західної України.

MOBILLUCK

Інтернет-магазин Mobilluck працює на ринку електроніки з 2004 року. За цей час даний ресурс зарекомендував себе як стабільний і надійний магазин, а також завоював велику популярність і заслужений авторитет.

ДТЕК

ДТЕК – найбільша приватна енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку і збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом Систем Кепітал Менеджмент (СКМ).

ПЗЗ

Південно-Західна залізниця є однією з провідних транспортних артерій держави. Біля 20% основних виробничих фондів ‛Укрзалізниці‛ знаходиться у віданні залізниці. Південно-Західна залізниця займає друге місце по обсягу перевезень серед шести залізниць України. В загальному обсязі вантажних перевезень України кожна шоста тонна припадає на частку ПЗЗ.

БАЗА АВТОЗВУКА

Мережа магазинів “База Автозвука” займається продажем автоелектроніки та автоаксесуарів оптом і в роздріб. В асортименті магазинів “База Автозвука” постійно присутні високотехнологічні товари та новинки ринку.

БЕТОН ВІД КОВАЛЬСКОЇ

Під брендом об’єднані 5 потужних підприємств, які входять до Промислово-будівельної групи «Ковальська». На підприємствах впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, що дозволяє повністю контролювати якість продукції, починаючи з надходження сировини на склад і закінчуючи відвантаженням покупцеві.

МІЛІТАРІСТ

ТМ Мілітарист сьогодні, це мережа магазинів в Україні, які крім Airsoft зброї та аксесуарів може запропонувати покупцеві величезний вибір військового, тактичного, спорядження та одягу від найвідоміших світових брендів. В магазинах також представлені товари для військово-історичної реконструкції, одяг для людей які ведуть активний спосіб життя, екіпірування і спорядження для туризму та полювання.

F.UA

Інтернет-магазин F.ua є одним з лідерів онлайн ринку в Україні. Вибір 430 000 покупців та велика кількість товарів на сайті компаніі дозволяють бути в списку найкращих вже не один рік.

РОНА

«РОНА» – це потужна мережа будівельних маркетів з високим рівнем корпоративної культури, позитивним іміджем, широкими можливостями і величезним досвідом у сфері реалізації будівельної продукції.

ELIT

Компанія «ЕЛІТ-Україна» – це великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів та комерційного транспорту. Компанія входить до складу чеської ELIT Group, яка є частиною найбільшого американського постачальника автомобільних запчастин LKQ Corporation.

ТОВ “Майстер-груп” пропонує співпрацю і новим клієнтам, і готовий зробити найбільш привабливу пропозицію для вашої компанії.

Переваги Master Group:
Працюємо з 2006 року

Великий досвід роботи, глибоке розуміння бізнесу наших партнерів і професіоналізм співробітників.

Тільки якісні товари

Ми працюємо тільки з якісними товарами та маємо пропозиції у різних цінових категоріях

Дотримання термінів

Оперативна реакція на запит, замовлення, звернення та дотримання термінів доставки

О КОМПАНІЇ

ТОВ “Майстер-груп” здійснює поставки ручного інструменту для дистриб’юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. ТОВ “Майстер-груп” співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ “Майстер-груп” працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Контактна інформація

Україна, Київ,
вул. Деревообробна, 5