О нас

ТОВ "Майстер-груп" здійснює поставки ручного інструменту для дистриб'юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. 

Компанія увійшла в долю ряду виробництв і пропонує власні торгові марки.

ТОВ "МАЙСТЕР-ГРУП" — це:

  • 14 років досвіду на ринку інструменту та витратних матеріалів;
  • реалізація товарів від 7 найбільших постачальників України та інших країн Східної Європи;
  • більше 30 партнерів з різних сфер виробництва і рітейлу;
  • партнерство з найбільшими рітейлерами і заводами, такими як ДП "Антонов", КрАЗ, "Епіцентр", "ДТЕК", Rozetka, ДП "Південно-Західна Залізниця", Siemens та інші;
  • експорт товарів компаніям, що працюють в Естонії, Чехії, Ізраїлі, США, Польщі.

ТОВ "Майстер-груп" співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ "Майстер-груп" працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Ми відкриті для співпраці і готові підібрати кращі варіанти для вашого бізнесу. ТОВ "Майстер-груп" готовий до партнерства, щоб розробити схему співпраці, яка влаштує всі сторони. Зв'яжіться з нашими фахівцями, і ми надамо відповіді на будь-які питання.

З металургів у підприємці: як хлопці з Алчевська створили компанію і досягли успіху в умовах кризи

Максим Сидоренко, засновник компанії "Майстер Груп", з дитинства мріяв про свою справу. Але мрії втілилися в життя не відразу. У провінційному індустріальному місті було прийнято мріяти про кар'єру металурга і, як багато хто з нас, Максим втратив багато часу на пошуки свого покликання.

У 1995 році, коли продзвенів останній шкільний дзвінок, Максим задумався про вищу освіту. Вибір, куди вступати після школи, був небагатий, а тим більше в Алчевську, і Максим пішов вчитися в металургійний інститут. Це були суворі 90-ті, коли вирішувати потрібно було швидко, і питання стояло не про те, ким хочеться бути, а де можна заробити хоч трохи, щоб допомагати родині.

Металург не за покликанням

Спочатку нова спеціальність надихала Максима. Викладачі радили заглиблюватися в професію і малювали велике майбутнє в цій сфері — за всіма даними, Максим мав добитися успіху саме на цьому терені. Але поступово він розумів, що металургія його зовсім не приваблює, і пропрацювати все життя на заводі — точно не його шлях. "Я закінчив інститут на відмінно і навіть отримав червоний диплом. Але все це з почуття відповідальності, тому що вже відчував, що моє покликання не в цьому ", — каже Максим.

"Я просто робив те, що було потрібно, — зізнається він, — тому що було шкода кидати те, що я вже почав. Але я зрозумів, що металургом не буду. Більш того - я вже знав, що життя в індустріальному і відверто не багатому Алчевську — не для мене. Я завжди мріяв жити в столиці, де є розвиток, можливості ".

Деякий час Максим пробув "у вільному польоті", працюючи за фахом, але без натхнення. Він змінив не одне місце роботи в пошуках вигідної та цікавої справи, перш ніж зрозумів — робота "на дядю" більше не влаштовує. Тим більше, що до того моменту Максим уже одружився, і молоду сім'ю потрібно було забезпечувати.

Тоді і виникла ідея переїхати до Києва - здійснити давню мрію. Капітал для переїзду заробив сам - адже ще з раннього студентства відкладав гроші на цю затію, але все не наважувався її здійснити. Але тепер переїзду потребував не тільки він — це було необхідно для більш перспективного і спокійного майбутнього його родини.

Так на початку нульових відбувся переїзд сім'ї до Києва. Житло виявилося дорожчим, ніж вони думали. Щоб жити в Києві, мало було бути просто металургом на заводі — треба було "крутитися" і заробляти.

Перше місце роботи в столиці — торговий дім ЗАТ ТД "Україна-Казахстан". Це було дуже далеко від профілю Максима — металургії, тому доводилося на ходу вчитися всьому з нуля. Але це був хороший досвід, а Максим швидко вчився новому. У компанії Максим завоював відмінну репутацію, і незабаром піднявся по кар'єрних сходах до посади директора. Тут Максим отримав досвід міжнародної торгівлі і отримав корисні контакти.

Початок власної справи

Через 6 років після переїзду і впевненого кар'єрного росту, Максим задумався про відкриття власної фірми. Компанію він назвав "Майстер Груп".

Починати довелося практично з "нуля", маючи за плечима лише знання і досвід, отримані в ЗАТ ТД "Україна-Казахстан". Найперший офіс з продажу інструментів у молодої компанії був в звичайному гаражі, який молодий підприємець переобладнав під свої потреби.

"Пригадую, не один легендарний стартап, навіть що переріс у концерн, починав з гаража, - посміхається Максим. - Важливо не де ти торгуєш, а чим і як. Важливі цінності, правильні пріоритети, репутація і, звичайно, віра в себе. Це здорові амбіції, які й призводять до успіху".

Після відкриття фірми, Максим і його команда, що складалася з кількох близьких друзів, почали активну дистрибуцію в торговельні мережі. Тоді роздрібна торгівля в сучасних форматах тільки зароджувалася. "Було всього три таких мережі, і ми намагалися працювати з ними з усіма. Це був гарний, хоч і дуже заклопотаний час, і я згадую про нього, як про постійний настрій драйву ". Це почуття "працювати на повну", отримуючи задоволення від результату, стало однією з цінностей компанії.

Розвиваючи свою компанію, молодий підприємець одночасно став представником дніпропетровського заводу з виготовлення садових і побутових інструментів. Ця співпраця підвищила показники продажів компанії і торговий оборот.

"У наших партнерів було добре ім'я і велика купівельна аудиторія у всій Україні і за її межами. Взявши на реалізацію товар, ми відразу побачили, як наш рівень почав підійматися. Ми до сих пір продовжуємо співпрацю з ними, як і з іншими великими постачальниками в Україні та за її межами."

Переломний 2008-й

Справи йшли вгору, поки в 2008 році "Майстер-Груп" не зіткнулася з першим серйозним випробуванням - фінансовою кризою, яка тоді струснула всю економіку України. Безліч дрібних підприємств зазнали краху. Максима і його компанію врятувала участь брата Дениса, який приєднався вже зі своїм капіталом і досвідом в бізнесі. За словами Максима, Денис приніс нове бачення і переробив структуру компанії, грунтуючись на фінансовому аналізі і власних знаннях. Це дало можливість вийти на західні ринки. "Майстер-Груп" розширився до поставок ручного інструменту в країни СНД, а пізніше з'явилися партнери в Європі і Азії.

"Вижити в умовах "бурхливого моря", коли наш корабель штормило, мені допомогла сім'я", - розповідав Максим. - Денис приніс в компанію друге дихання, коли мої сили, чесно кажучи, були на межі. Дружина і діти були мотиваторами, завдяки їм я продовжував дивитися вперед, коли хотілося кинути все і закрити компанію. Якщо один я ще міг дозволити собі піти на дно, то тепер не мав такого права. Я був впевнений, що ми "вирулимо". І це вдалося".

Вийшло не тільки вибратися з "ями", а й вийти на гідні рівні продажів. Нові сили і досвід виживання в кризовому середовищі зміцнили позиції "Майстер-Груп" на ринку і зробили одним з провідних постачальників ручного інструменту в країні. На цей час компанія знаходиться на стадії безперервного зростання кілька років. Співпраця з лідерами ринку, впевнена і стабільна цінова політика, налагоджене власне виробництво інструментів і закупівлі в кращих виробників - те, чим може похвалитися "Майстер-груп" сьогодні.

Покупець може бути впевнений в тому, що набуває якісний і надійний інструмент, виготовлений з любов'ю і розумінням потреб покупця. "Майстер-Груп" знає, чого варта довіра покупця і робить все можливе, щоб її виправдати.

О КОМПАНІЇ

ТОВ “Майстер-груп” здійснює поставки ручного інструменту для дистриб’юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. ТОВ “Майстер-груп” співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ “Майстер-груп” працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Контактна інформація

Україна, Київ,
вул. Деревообробна, 5