ТОВ “Мастер-Груп” – офіційний дистриб’ютор бренду ” Центроінструмент”

 

З 2017 року ТОВ "Мастер-Групп" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії "Центроінструмент" в Україні. Ми реалізуємо товари для саду та городу, а також інструменти для ремонту та технічного обслуговування механізмів. "Центроінструмент" – виробник товарів як для робіт по дому, так і для спеціалізованого виробництва. "Центроінструмент" прийшов на український ринок ще у 2000 році, замінивши постачальників китайських інструментів. Завдяки відмінній якості продукції, компанія завоювала міцні позиції на вітчизняному ринку. Інструменти, які випускає даний бренд, є дуже зручними в експлуатації, відрізняються ергономічною конструкцією і яскравим дизайном.

ТОВ "Майстер-груп" організовує поставки продукції "Центроінструмент" для вашої компанії. Ми реалізуємо товари бренду у будь-яких обсягах, для виробництва та рітейлу. Наші партнери зможуть проводити закупівлі на привабливих умовах.

О КОМПАНІЇ

ТОВ “Майстер-груп” здійснює поставки ручного інструменту для дистриб’юторів з 2006 року. Ми реалізуємо товари як для українських, так і для зарубіжних компаній. Співпрацюємо з середніми і великими торговими мережами та інтернет-магазинами, що спеціалізуються на реалізації інструменту, обладнання та товарів для спорту. ТОВ “Майстер-груп” співпрацює тільки з офіційними постачальниками товарів. Тому ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється. Практикуємо індивідуальний підхід щодо кожного клієнта, завдяки чому ми можемо запропонувати кращі умови для співпраці. ТОВ “Майстер-груп” працює із суворим дотриманням термінів поставок та оперативно реагує на будь-які скарги клієнтів. Наші фахівці у найкоротший термін вирішать будь-яку проблему, яка виникла у наших партнерів.

Контактна інформація

Україна, Київ,
вул. Деревообробна, 5